Sprchovacie gély pre jemnú pokožku

Vedeli ste, že každodenné stresory a toxíny zo znečisteného životného prostredia môžu spôsobiť kožné ochranné bariéry a spôsobovať tým náchylnosť na precitlivelosť pokožky?

 

Starostlivosť o pokožku dnes nie je rovnaká ako pred 50-timi rokmi. Stres, zmena životného prostredia, znečistenie ovzdušia, môžu spôsobovať podráždenie a poškodenie pokožky. Z roka na rok narastá záujem o produkty, ktoré hĺbkovo čistia a upokojujú pokožku, ale zároveň sú k nej jemné. Preto Dove vytvoril nový rad jemných sprchovacích gélov a krémovú tabletu, ktoré spĺňajú tieto požiadavky. Dosahujú unikátnu rovnováhu vďaka spojeniu jemnosti a jedinečnosti čistiacej sily micelárnej vody.

 

Micelárna voda je dlhodobo oceňovaná pre svoje ultra jemné a pritom vysoko účinné čistiace schopnosti. Drobnučké micely totiž pokožku čistia veľmi účinne a dokážu ju zbaviť aj tých najmenších nečistôt usadených v póroch. Zatiaľ čo vyživujúce zložky pokožku vyživujú a pomáhajú jej obnovovať ochrannú kožnú bariéru.

 

Micelárny sprchovací gél Dove Anti-Stress – je ideálny pre pokožku, ktorá je dlhodobo vystavená stresorom v podobe znečisteného ovzdušia. Jemne odstraňuje aj tie najmenšie nečistoty uložené v póroch. Naviac vás pohltí jeho nežná vôňa jazmínu a santalového dreva, ktorá je povestná svojou ukľudňujúcou a relaxačnou silou.

 

                              

 

 

Micelárny sprchovací gél a krémová tableta Dove Sensitive Skin – je hypoalergénny rad, špeciálne určený pre veľmi citlivú pokožku. Jemné krémové zloženie, bez obsahu mydla a farbív poskytuje dokonalú, ultra jemnú očistu s jemnou vôňou harmančeka.

 

Odporúčaná maloobchodná cena:

  • Dove krémová tableta s micelárnou vodou 100g: 1,39 eur
  • Dove sprchovací gél s micelárnou vodou 250ml: 3,29 eur
  • Dove sprchovací gél s micelárnou vodou 500ml: 4,59 eur

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Pri používaní tejto stránky súhlasíte s používaním cookies. viac info

Cookies používame s cieľom optimálne vytvárať a neustále skvalitňovať naše služby, prispôsobiť ich vašim záujmom a potrebám a zlepšovať ich štruktúru a obsah.

Zatvoriť