Nová a krajšia HARMÓNIA festival

Veľké podujatie zdravého životného štýlu po roku mieri opäť do Banskej Bystrice. V novom šate a s množstvom noviniek. Srdečne pozývame (nielen) ženy!

 

 

 

Piaty ročník bystrického HARMÓNIA Festivalu (po novom festivalu zdravého životného štýlu) sa nesie v duchu noviniek, inšpirácií a najmä zdravého životného štýlu. Počas dvoch dní sa môžu návštevníci tešiť na výstavu s viac ako 60 vystavovateľmi, bohatý prednáškový program so známymi odborníkmi a  výnimočnými témami, workshopy a ďalší sprievodný program.

 

Piaty ročník bystrického HARMÓNIA Festivalu sa už tradične koná v bystrickom Hoteli Lux , 11. a 12. mája 2018.

 

 

 

Čo o festivale hovorí jeho autorka Mgr. Katarína Lehotská Mikuláková?: „Na 5. ročníku bystrickej HARMÓNIE nás čaká okrem tradičných prednášok a výstavy aj niečo nové – zóna športu, kreatívna a koučingová zóna.

 

Novinkou je aj prednáškový blok pre maminy a témy, ktoré súvisia s plodnosťou,  deťmi, rodinou. Návštevníci festivalu si počas dvoch dní budú môcť vypočuť a zažiť viac ako 25 prednášok a workshopov. Na tému Zdravá výživa pre každého bude prednášať vzácny hosť z Českej republiky PharmDr. Margit Slimáková, uznávaná špecialistka na zdravú výživu a prevenciu. S vysoko akutálnou témou Manažment stresu sa predstaví ďalší zahraničný lektor Yehuda Tagar.

 

 

Každá žena, ktorej nie je ľahostajný svoj vzhľad, ocení tvárovú gymnastiku, ktorú predstaví Iveta Štecová, jej prvá certifikovaná lektorka na Slovensku. Spomeniem aj Dôležitosť pohybových zručností pre úspech v škole a živote – prednášku v podaní psychologičky a pedagogičky Mgr. et Mgr. Viery Lutherovej. A príde aj obľúbený slovenský spisovateľ Jozef Banáš. Verím, že tento 5. bystrický ročník bude opäť stáť za to! Veď je to naše už 18. veľké podujatie zdravého životného štýlu a akcia tak symbolicky vstupuje do dospelosti.“

 

 

Ponuka vystavovateľov je rovnako bohatá ako prednáškový program.  Na výstave nájdete veľa noviniek; tovarov a služieb pre zdravší a krajší život.

 

Zaujímavý je aj pripravovaný sprievodný program, ktorý obsahuje rôzne merania a diagnostiky zdravia v spolupráci so Všeobecnou zdravotnou poisťovňou, ukážky líčenia, fotenie a diagnostiku aury, ale i  veštenie, numerológiu a tarot. Budeme tiež meditovať, cvičiť jogu. Zdravú stravu a zdravé sladkosti budeme môcť nielen ochutnať, ale na workshope získame praktické tipy ako ju pripravovať.

 

 

 

Kto bude hladný, toho potešíme zdravým jedlom z  novej reštaurácie Alanda v Banskej Bystrici, ktorí sa počas celého festivalu budú starať o kvalitné stravovanie.

 

 

 

HARMÓNIA Festival sa bude konať 11. a 12. mája v  Hoteli Lux v Banskej Bystrici. Začíname v piatok o 11.00 hod. Odporúčame zakúpiť si prednáškové vstupenky v predpredaji na stránke www.HarmoniaFestival.sk, kde nájdete aj bližšie informácie o programe. Cena 2-dňovej permanentky v predpredaji je aktuálne, do 31.3. len 19 Eur. Vstup na samotnú výstavu stojí 2 Eur.

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Pri používaní tejto stránky súhlasíte s používaním cookies. viac info

Cookies používame s cieľom optimálne vytvárať a neustále skvalitňovať naše služby, prispôsobiť ich vašim záujmom a potrebám a zlepšovať ich štruktúru a obsah.

Zatvoriť