Nové sprchovacie peny s esenciálnymi olejmi:  3 v 1 – sprchovanie, holenie a starostlivosť

Sprchovacia pena, ktorá dokonale vyživí a zvláčni pokožku a je vhodná aj na holenie. Pokiaľ hľadáte produkt, ktorý splní všetky vaše potreby a očakávania, práve ste ho našli.

 

FOTO: Sprchovacie peny Dove môžete zakúpiť v troch variantoch – s ružovým, kokosovým alebo arganovým olejom.

 

 

Väčšina žien používa pri holení žiletku, ale mnoho z nich pokožku na holenie nijako nepripravuje. To znamená, že sa holia buď na sucho, alebo len s vodou, čo nie je pre pokožku dobré. Bez správnej lubrikácie, žiletka spolu s chĺpkami odstráni aj vrchnú – ochrannú bariéru kože.

 

Sprchovacie peny Dove sú obohatené o esenciálne oleje, ktoré zvláčnia pokožku a zahalia ju do príjemnej dlhotrvajúcej vône. Pena je bohatá a ľahko rozotierateľná.

 

Po holení je tak pokožka vysušená. S novou penou Dove je to inak. Stačí ju použiť ako penu na holenie a vďaka obsahu esencionálnych olejov bude pokožka i po zásahu žiletkou krásne vyživená a žiarivá.

 

 

FOTO: Dove nezabúda ani na pánov a prináša Dove Men+Care vo variantách Clean Comfort a Extra Fresh.

Odporúčana maloobchodná cena sprchovacej peny Dove alebo Dove Men+Care 200ml je 4,99 € a k zakúpeniu iba v predajniach DM drogérie a 101 drogérie.

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Pri používaní tejto stránky súhlasíte s používaním cookies. viac info

Cookies používame s cieľom optimálne vytvárať a neustále skvalitňovať naše služby, prispôsobiť ich vašim záujmom a potrebám a zlepšovať ich štruktúru a obsah.

Zatvoriť